Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lipnički Šor (RS)

Vere Blagojević bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Loznica Lozničko Polje 17:44
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:20
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 18:58
Raketa AB Beograd Šabac 20:27
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 20:40
Banbus Tekeriš Lozničko Polje 20:41
Banbus Klupci Lozničko Polje 20:41
Banbus Loznica Klupci 20:41
Raketa AB Čokešina Lešnica kod Loznice 20:42
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 20:42
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 20:42
Raketa AB Lešnica kod Loznice Jelav 20:42
Banbus Loznica Lozničko Polje 21:04
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:20
Raketa AB Loznica Jelav 21:23
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:25
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 21:41
Raketa AB Kozjak Lešnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 05:26
Raketa AB Jelav Lešnica kod Loznice 05:27
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 05:27
Raketa AB Straža kod Loznice Lešnica kod Loznice 05:35
Raketa AB Beograd Šabac 05:35
Raketa AB Lešnica kod Loznice Jelav 05:37
Banbus Loznica Lozničko Polje 06:09
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.