Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Lončanik (RS)

Lončanik bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:36
Golub Transport 2013 Zvečka Stubline 15:14
Lasta Beograd Umka 15:26
Strela Ub Ub Umka 15:28
Radojević Tours Beograd Umka 15:52
Strela Ub Beograd Umka 16:22
Šampion M&CO Murgaš Obrenovac 16:29
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:44
Strela Ub Ub Umka 16:57
Šampion M&CO Murgaš Stubline 17:02
Strela Ub Beograd Umka 18:27
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 18:28
Strela Ub Ub Umka 19:58
Golub Transport 2013 Zvečka Stubline 20:19
Lasta Beograd Umka 20:52
Strela Ub Ub Umka 21:58
Strela Ub Beograd Umka 04:42
Lasta Beograd Umka 05:39
Strela Ub Beograd Obrenovac 06:30
Šampion M&CO Novi Banovci Stubline 06:30
Šampion M&CO Novi Banovci Zvečka 06:47
Strela Ub Ub Umka 06:58
Strela Ub Beograd Umka 07:12
Lasta Beograd Umka 08:37
Strela Ub Ub Umka 08:58
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.