Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Merošina (RS)

Niška 25
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Prolom Banja Prokuplje 06:25
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 07:13
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 07:55
Niš ekspres Prolom Banja Niš 09:20
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 11:28
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 12:10
Lasta Kuršumlija Niš 12:35
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 13:09
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 13:40
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 13:57
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 14:29
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:25
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 16:03
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 16:58
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 18:18
Lasta Kuršumlija Niš 18:20
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 18:25
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 18:40
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 19:13
Royal Travel Herceg Novi Kruševac 19:25
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:34
Lasta Blace Niš 21:35
Niš ekspres Niš Deveti maj / 9. maj 05:49
Niš ekspres Prolom Banja Prokuplje 06:25
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 07:13
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.