Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Valjevski put@B - Milorci (RS)

Milorci bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beograd Umka 15:23
Strela Ub Ub Umka 15:31
Radojević Tours Beograd Umka 15:49
Strela Ub Beograd Umka 16:19
Šampion M&CO Murgaš Obrenovac 16:31
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:49
Strela Ub Ub Umka 17:00
Šampion M&CO Murgaš Stubline 17:04
Strela Ub Beograd Umka 18:24
Radojević Tours Joševa kod Uba Umka 18:31
Lasta Beograd Umka 18:46
Strela Ub Ub Umka 20:01
Golub Transport 2013 Zvečka Stubline 20:16
Lasta Beograd Umka 20:49
Strela Ub Ub Umka 22:01
Strela Ub Beograd Umka 04:39
Lasta Beograd Umka 05:34
Strela Ub Beograd Obrenovac 06:28
Šampion M&CO Novi Banovci Stubline 06:28
Šampion M&CO Novi Banovci Zvečka 06:44
Strela Ub Ub Umka 07:01
Strela Ub Beograd Umka 07:09
Lasta Beograd Umka 08:34
Strela Ub Ub Umka 09:01
Europa Bus Divčibare Umka 10:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.