Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Železnička stanica@B - Niš (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Prolom Banja Prokuplje 06:05
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 06:08
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 06:52
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 07:35
Niš ekspres Prolom Banja Aleksinac 09:05
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 10:15
Simplon Leskovac 10:55
Niš ekspres Kuršumlija Prokuplje 11:07
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Prokuplje 11:50
Lasta Kuršumlija Aleksinac 12:20
Simplon Bus Leskovac 12:35
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:38
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 12:49
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 13:07
Niš ekspres Leskovac Pasi Poljana 13:07
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 13:33
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 14:08
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:07
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 15:37
Niš ekspres Padina kod Merošine Deveti maj / 9. maj 15:42
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 15:58
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 16:37
Simplon Lebane Bojnik 17:22
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 17:44
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.