Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

II - Centar@B - Novo Selo kod Loznice (RS)

Vuka Karadžića 2
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Beograd Umka 17:39
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 18:04
Lastra Ljubovija Šabac 18:17
Sirmiumbus Loznica Sremska Mitrovica 18:42
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 18:52
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 18:55
Raketa AB Novi Sad Šabac 19:55
Raketa AB Loznica Šabac 19:56
Raketa AB Prnjavor kod Šapca Lešnica kod Loznice 20:10
Raketa AB Beograd Šabac 20:40
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 21:04
Raketa AB Loznica Šabac 21:53
Banbus Krupanj Umka 23:39
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:10
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 05:55
Raketa AB Beograd Lešnica kod Loznice 06:23
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 06:50
Banbus Beograd Šabac 06:54
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 07:05
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 07:15
Raketa AB Beograd Šabac 07:24
Banbus Beograd Šabac 07:48
Raketa AB Novi Sad Sremska Mitrovica 09:13
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:04
Banbus Beograd Šabac 10:24
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.