Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Magistrala@B - Ovčar Banja (RS)

Ovčar Banja bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 15:50
Presto Pirot Niš 16:45
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 18:27
Autoprevoz Čačak Čačak Lučani 05:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 06:27
Autoprevoz Čačak Čačak Gugalj 06:45
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:35
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kruševac 09:40
Autoprevoz Čačak Lučani Gugalj 10:00
Presto Zlatibor Niš 11:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 11:22
Feniks G&Z Novi Sad Beograd 11:33
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:15
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 14:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 15:15
Jugoprevoz Kruševac Niš Kruševac 15:50
Presto Pirot Niš 16:45
Feniks G&Z Zlatibor Beograd 18:27
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.