Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@A - Platičevo (RS)

Železnička bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Mačva Expres Novi Sad Jarak 16:45
Banbus Beograd Šabac 16:55
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Hrtkovci 16:57
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 17:05
Lastra Ljubovija Šabac 17:24
Lastra Ljubovija Šabac 17:41
Raketa AB Beograd Šabac 17:43
Banbus Krupanj Šabac 17:45
Raketa AB Novi Sad Šabac 17:48
Master Bus Ruma Jarak 18:12
Mačva Expres Salaš Crnobarski Šabac 18:15
Mačva Expres Novi Sad Ruma 18:33
Lastra Beograd Šabac 19:09
Master Bus Grabovci Jarak 19:33
Sirmiumbus Grabovci Nikinci 19:52
Mačva Expres Šabac Jarak 19:52
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:05
Raketa AB Loznica Šabac 20:50
Master Bus Ruma Jarak 21:02
Master Bus Ruma Jarak 21:02
Master Bus Grabovci Jarak 22:47
Master Bus Ruma Nikinci 04:59
Master Bus Ruma Jarak 05:02
Raketa AB Beograd Jarak 05:14
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Nikinci 05:47
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.