Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar - Železnička@B - Platičevo (RS)

Železnička 152
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Master Bus Grabovci Jarak 14:03
Master Bus Grabovci Jarak 14:23
Master Bus Grabovci Jarak 14:33
Raketa AB Loznica Šabac 14:37
Master Bus Klenak Nikinci 14:54
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 15:00
Raketa AB Ljubovija Šabac 16:30
Lasta Sarajevo Šabac 17:16
Lastra Beograd Šabac 17:49
Raketa AB Loznica Šabac 19:07
Master Bus Grabovci Jarak 19:23
Raketa AB Beograd Šabac 21:43
Master Bus Grabovci Jarak 22:48
Master Bus Grabovci Jarak 06:53
Lastra Bratunac Šabac 07:41
KOOP Tuzla Tuzla Šabac 10:12
Raketa AB Beograd Jarak 10:44
Raketa AB Loznica Šabac 10:45
Master Bus Grabovci Jarak 11:03
Raketa AB Beograd Šabac 11:35
Duga Šabac Hrtkovci 11:48
Master Bus Grabovci Jarak 12:23
Raketa AB Loznica Šabac 13:20
Master Bus Grabovci Jarak 14:03
Master Bus Grabovci Jarak 14:23
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.