Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Carina@B - Prokuplje (RS)

Koste Vojinovića 32
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:49
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 08:22
Niš ekspres Prolom Banja Niš 10:02
Niš ekspres Kuršumlija Merošina 11:59
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:40
Lasta Kuršumlija Niš 12:58
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 13:38
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:29
Niš ekspres Zdravinje kod Prokuplja Mala Plana kod Prokuplja 15:14
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:59
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:24
Lasta Kuršumlija Niš 18:48
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:57
Lasta Blace Niš 22:03
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:49
Niš ekspres Prolom Banja Niš 10:02
Niš ekspres Kuršumlija Merošina 11:59
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:40
Lasta Kuršumlija Niš 12:58
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:59
Lasta Kuršumlija Niš 18:48
Lasta Blace Niš 22:03
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.