Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Pijaca - Jadran@A - Prokuplje (RS)

Ratka Pavlovića Ćićka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:40
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 08:13
Niš ekspres Prolom Banja Niš 09:38
Niš ekspres Kuršumlija Merošina 11:46
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:33
Lasta Kuršumlija Niš 12:52
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 13:27
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 14:16
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:44
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 17:16
Lasta Kuršumlija Niš 18:37
Niš ekspres Kuršumlija Deveti maj / 9. maj 20:48
Lasta Blace Niš 21:52
Niš ekspres Prolom Banja Merošina 06:40
Niš ekspres Prolom Banja Niš 09:38
Niš ekspres Kuršumlija Merošina 11:46
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Mramor kod Nišа 12:33
Lasta Kuršumlija Niš 12:52
Niš ekspres Kuršumlija Beograd 15:44
Lasta Kuršumlija Niš 18:37
Lasta Blace Niš 21:52
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.