Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Podvožnjak - raskrsnica@B - Radalj kod Malog Zvornika (RS)

Svetosavska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lastra Ljubovija Šabac 19:14
Raketa AB Beograd Šabac 19:29
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 21:08
Raketa AB Beograd Šabac 04:55
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 05:46
Lastra Loznica Banja Koviljača 05:55
Lastra Brasina Donja Borina 05:56
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 06:10
Raketa AB Lešnica kod Loznice Loznica 06:11
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 06:25
Lastra Loznica Mali Zvornik 06:36
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 06:40
Lastra Loznica Banja Koviljača 06:55
Lastra Donja Borina 06:56
Lastra Brasina Donja Borina 06:56
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 07:06
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 07:14
Lastra Mali Zvornik Banja Koviljača 07:25
Lastra Beograd Šabac 07:36
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 07:39
Raketa AB Mali Zvornik Banja Koviljača 07:40
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 08:12
Lastra Ljubovija Mali Zvornik 08:44
Lastra Brasina Donja Borina 08:56
Raketa AB Loznica Banja Koviljača 09:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.