Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Nova Železara 1@A - Radinac (RS)

Carigradska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 07:47
Lasta Smederevska Palanka Ralja kod Smedereva 09:23
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 09:36
Lasta Smederevo Krnjevo 09:58
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 10:28
Lasta Smederevo Ralja kod Smedereva 11:52
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 12:44
Lasta Velika Plana Krnjevo 12:52
Lasta Smederevo Krnjevo 12:58
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 13:32
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 13:43
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Krnjevo 14:07
Lasta Smederevo Krnjevo 14:13
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 14:28
Lasta Smederevo Mala Krsna 14:43
Lasta Velika Plana Krnjevo 14:52
Lasta Velika Plana Krnjevo 15:42
Lasta Smederevo Krnjevo 16:13
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 16:18
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 16:34
Lasta Smederevo Krnjevo 17:13
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Boleč 17:43
Jugoprevoz Velika Plana Beograd Boleč 17:44
Lasta Smederevo Krnjevo 18:13
Lasta Miloševac kod Velike Plane Lozovik kod Velike Plane 19:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.