Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Čučunje@A - Resnik kod Sokobanje (RS)

Trebič bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 06:04
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Trubarevac 06:20
Sokoprevoz Sokobanja Trubarevac 07:00
Banbus Niš Aleksinac 07:05
Sokoprevoz Sokobanja Žučkovac 07:05
Sokoprevoz Sokobanja 07:10
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 07:24
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 07:24
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 07:47
Banbus Beograd Kraljevo kod Aleksinca 07:56
Sokoprevoz Sokobanja Trgovište kod Sokobanje 08:10
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:00
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 09:05
Banbus Niš Aleksinac 10:05
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:15
Niš ekspres Sokobanja Niš 10:50
Banbus Aleksinac Kraljevo kod Aleksinca 11:49
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:35
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 12:51
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 13:34
Sokoprevoz Vrbovac kod Sokobanje Trubarevac 14:15
Sokoprevoz Sokobanja 14:25
Sokoprevoz Sokobanja Trgovište kod Sokobanje 14:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:55
Sokoprevoz Sokobanja Trubarevac 14:55
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.