Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Ribari kod Šapca (RS)

Nemanjina 1A
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 19:30
Raketa AB Loznica Šabac 19:48
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 19:59
Raketa AB Novi Sad Šabac 20:05
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:57
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 21:12
Raketa AB Loznica Šabac 21:43
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:20
Banbus Krupanj Umka 23:27
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:19
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:30
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 06:59
Banbus Beograd Šabac 07:03
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 07:23
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 07:24
Duga Petkovica Majur kod Šapca 07:30
Raketa AB Beograd Šabac 07:32
Banbus Beograd Šabac 07:57
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 07:59
Raketa AB Loznica Šabac 08:18
Mačva Expres Novi Sad Šabac 09:00
Raketa AB Ljubovija Šabac 09:10
Duga Petkovica Majur kod Šapca 09:45
Sirmiumbus Sremska Mitrovica Lešnica kod Loznice 10:13
Banbus Beograd Šabac 10:33
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.