Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Slepčević (RS)

Kralja Petra prvog 3
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Mačva Expres Loznica Šabac 18:30
Lastra Beograd Šabac 18:45
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 19:07
Raketa AB Loznica Šabac 19:34
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 19:39
Raketa AB Novi Sad Šabac 20:20
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 20:31
Duga Petkovica Prnjavor kod Šapca 20:37
Banbus Draginac kod Loznice Šabac 20:40
Raketa AB Loznica Šabac 21:28
Raketa AB Loznica Lešnica kod Loznice 22:05
Banbus Krupanj Umka 23:10
Raketa AB Šabac Lešnica kod Loznice 04:32
Mačva Expres Novi Sad Šabac 05:50
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 06:51
Mačva Expres Loznica Prnjavor kod Šapca 07:07
Duga Petkovica Majur kod Šapca 07:07
Raketa AB Novi Sad Lešnica kod Loznice 07:12
Banbus Beograd Šabac 07:20
Raketa AB Šabac Prnjavor kod Šapca 07:37
Duga Prnjavor kod Šapca Majur kod Šapca 07:39
Raketa AB Beograd Šabac 07:46
Raketa AB Loznica Šabac 08:03
Duga Bela Reka Majur kod Šapca 08:11
Banbus Beograd Šabac 08:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.