Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rumska Malta 1@B - Sremska Mitrovica (RS)

Palanka bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 15:35
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 15:38
Sirmiumbus Šašinci 15:38
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 15:38
Sirmiumbus Jarak 15:39
Sirmiumbus Čalma Laćarak 16:08
Šidexpres Šid Laćarak 16:11
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 18:03
Šidexpres Novi Sad Sremska Kamenica 18:58
Sirmiumbus Radenković Mačvanska Mitrovica 19:15
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 19:18
Sirmiumbus Šašinci 19:18
Sirmiumbus Grgurevci Veliki Radinci 19:18
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 19:18
Sirmiumbus Beograd 19:19
Sirmiumbus Jarak 19:19
Šidexpres Šid Sremska Kamenica 21:40
Sirmiumbus Bešenovački Prnjavor Veliki Radinci 04:58
Sirmiumbus Beograd 05:01
Sirmiumbus Šuljam Veliki Radinci 05:08
Sirmiumbus Novi Sad Sremska Kamenica 05:25
Sirmiumbus Ravnje kod Sremske Mitrovice Mačvanska Mitrovica 05:28
Sirmiumbus Šašinci 05:28
Sirmiumbus Jarak 05:29
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.