Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

IG - Stadion@A - Stalać (RS)

Todora od Stalaća bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:30
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:40
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac Lučina 15:41
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 17:20
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:45
Presto Pirot Niš 19:20
Jugoprevoz Kruševac Pojate Ćićevac 22:02
Presto Užice Niš 08:35
Vulović Transport Niš Kruševac 08:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Niš 09:00
Autoprevoz Čačak Niš Kruševac 10:05
Niš ekspres Niš Kruševac 11:25
Gaga Turs Zlatibor Niš Kruševac 14:30
Kavim Jedinstvo Vranje Niš 15:30
Jugoprevoz Kruševac Ćićevac Lučina 15:36
Autoprevoz Čačak Čačak Kruševac 15:40
Vulović Transport Kraljevo Kruševac 17:20
Gaga Turs Zlatibor Čačak Kruševac 18:45
Presto Pirot Niš 19:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.