Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Stubline (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:59
Lasta Joševa kod Uba Zvečka 15:40
Lasta Trstenica Zvečka 15:52
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:31
Europa Bus Kalenić Umka 16:47
Strela Ub Ub Umka 16:47
Lasta Brović Zvečka 16:51
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:59
Lasta Trstenica Zvečka 18:22
Europa Bus Radljevo Umka 18:47
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:59
Strela Ub Ub Umka 19:48
Lasta Trstenica Zvečka 20:22
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:59
Europa Bus Kalenić Umka 21:17
Strela Ub Ub Umka 21:48
Lasta Brović Zvečka 22:21
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:59
Lasta Trstenica Zvečka 23:30
Lasta Piroman Zvečka 02:57
Lasta Brović Zvečka 03:51
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 04:14
Lasta Brović Zvečka 05:06
Lasta Joševa kod Uba Zvečka 05:18
Lasta Brović Zvečka 05:21
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.