Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Sremčevići@B - Stubline (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Golub Transport 2013 Ub Piroman 14:24
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:53
Strela Ub Ub Umka 15:13
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 15:44
Lasta Trstenica Zvečka 15:46
Lasta Piroman Zvečka 16:14
Strela Ub Ub Umka 16:44
Lasta Brović Zvečka 16:45
Europa Bus Kalenić Umka 16:45
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:53
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 16:59
Lasta Trstenica Zvečka 18:16
Lasta Valjevo Umka 18:22
Europa Bus Radljevo Umka 18:44
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:53
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 19:49
Lasta Trstenica Zvečka 20:16
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:53
Lasta Piroman Zvečka 21:14
Europa Bus Kalenić Umka 21:15
Lasta Brović Zvečka 22:15
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:53
Lasta Trstenica Zvečka 23:24
Lasta Piroman Zvečka 02:52
Lasta Brović Zvečka 03:45
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.