Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica Beleg@B - Valjevo (RS)

Suvoborska 152B
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Beloševac 05:30
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:56
Lasta Petnica kod Valjeva 05:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:04
Europa Bus Divčibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Divčibare Petnica kod Valjeva 07:08
Lasta Mrčić Beloševac 07:29
Lasta Mrčić Beloševac 07:29
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 08:04
Lasta Gornja Grabovica Beloševac 08:06
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 09:04
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 09:56
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 09:56
Europa Bus Petnica kod Valjeva 10:56
Lasta Petnica kod Valjeva 10:56
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 11:04
Europa Bus Divčibare Umka 11:09
Lasta Beloševac 11:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.