Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Velika Reka kod Malog Zvornika (RS)

Kralja Petra I 776
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Raketa AB Ljubovija Šabac 18:45
Lastra Ljubovija Šabac 19:47
Lastra Ljubovija Šabac 19:50
Raketa AB Beograd Šabac 04:25
Lastra Ljubovija Čitluk kod Ljubovije 05:45
Lastra Loznica Mali Zvornik 06:00
Raketa AB Bajina Bašta Ljubovija 06:50
Lastra Beograd Šabac 07:00
Lastra Ljubovija Čitluk kod Ljubovije 07:50
Raketa AB Beograd Šabac 08:57
Lastra Ljubovija Mali Zvornik 09:20
Lastra Novi Sad Šabac 10:28
Raketa AB Ljubovija Šabac 11:22
Lastra Ljubovija Čitluk kod Ljubovije 11:30
Lastra Ljubovija Šabac 11:50
Lastra Beograd Šabac 12:10
Raketa AB Novi Sad Šabac 15:22
Lastra Ljubovija Šabac 15:50
Lastra Beograd Šabac 17:00
Raketa AB Bajina Bašta Šabac 17:30
Raketa AB Ljubovija Šabac 18:45
Lastra Ljubovija Šabac 19:47
Lastra Ljubovija Šabac 19:50
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.