Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Čivija@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:45
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 16:52
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 17:08
Lasta Vukićevica Stubline 17:21
Lasta Iverić (dren) Stubline 18:08
Lasta Trstenica Stubline 18:08
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 18:36
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:45
Lasta Veliko Polje 19:38
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 19:42
Lasta Vukićevica Stubline 19:43
Lasta Iverić (dren) Stubline 19:43
Lasta Trstenica Stubline 20:08
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 20:23
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:45
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 21:06
Lasta Piroman Stubline 21:07
Lasta Vukićevica Stubline 21:36
Lasta Brović Stubline 22:07
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:45
Lasta Trstenica Stubline 23:17
Lasta Piroman Stubline 02:47
Lasta Vukićevica Stubline 02:56
Lasta Brović Stubline 03:37
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 04:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.