Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Veliko Polje 19:40
Strela Ub Ub Umka 19:41
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 19:44
Lasta Vukićevica Stubline 19:44
Lasta Iverić (dren) Stubline 19:44
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 19:48
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 19:55
Šević Tours Koceljeva Umka 20:00
Lasta Trstenica Stubline 20:09
Lasta Grabovac kod Obrenovca Stubline 20:25
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 20:35
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 20:48
Europa Bus Kalenić Umka 21:05
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 21:07
Lasta Piroman Stubline 21:08
Lasta Vukićevica Stubline 21:38
Strela Ub Ub Umka 21:41
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 21:48
Lasta Brović Stubline 22:09
Strela Obrenovac Piroman Obrenovac 22:35
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:47
Lasta Trstenica Stubline 23:18
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 23:48
Lasta Piroman Stubline 02:48
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.