Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Rampa@B - Zvečka (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 08:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 08:48
Lasta Brović Stubline 09:09
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 09:27
Europa Bus Divčibare Umka 09:40
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 09:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 09:48
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 10:48
Lasta Ljubinić Stubline 11:07
Lasta Iverić (dren) Stubline 11:14
Lasta Valjevo Umka 11:18
Lasta Trstenica Stubline 11:29
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 11:32
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 11:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 11:48
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 12:48
Strela Ub Ub Umka 13:08
Lasta Iverić (dren) Obrenovac 13:37
Lasta Vukićevica Stubline 13:38
Lasta Trstenica Stubline 13:39
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 13:48
Europa Bus Kalenić Umka 14:00
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 14:47
Strela Obrenovac Veliko Polje Obrenovac 14:48
Lasta Poljane kod Obrenovca Stubline 15:39
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.